Неодноразово видання повідомляло про факти шахрайства. Проте наші люди й надалі потрапляють в тенета людей, які грають за нечесними правилами. Все ведеться до того, що 18 січня до Володимир-Волинського відділу поліції звернулося троє громадян міста та району, які свого часу повірили одній особі жіночої статі та за її обіцянки працевлаштувати їх у Польщі втратили кошти.
Перша заява надійшла від 25-річного Івана жителя села Хрипаличі, котрий ще 10 грудня 2015 року за запевнення спритної жіночки влаштувати його на роботу заплатив 2000 гривень.
Другу заяву подав до поліції 22-річний володимирчанин , котрий потрапив у таку ж саму ситуацію тільки ще у квітні 2015 року. І третя за цей день заява надійшла від 21-річного жителя Володимира-Волинського, якого ошукала та ж особа на 2000 гривень у березні 2016 року.
Про те, що усіх трьох обдурила одна і та ж жінка, поки що виясняють правоохоронці. Залишається лише фактом те, що потерпілі й досі чекають обіцяної роботи у Польщі. А все тому, що повелися на солодкі багатообіцяючі розповіді спритної шахрайки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!