З давніх давен, 19 січня на Хрещення Господнє (Водохреща), окрім освячення води у храмах, дехто із віруючих надає перевагу ще й купанню у відкритих водоймах. Бо вірять, що купання в ополонці на Водохреще для православної людини – це благо, яке може принести навіть чудесне зцілення від хвороб.
Водохресні купання у Володимирі-Волинському розпочалися ще із самісінького ранку. Різниця тільки у місцях, де православні приймали святе омивання тіла та очищення душі.
Працівники культурно-розважального закладу «Метелик» на чолі із керівництвом зранку розчищали річку від льоду неподалік села Зимне, розпалили вогнище, аби після купання можна було зігрітися. Отець Тарас, священик із Василівського храму, освятив воду, зайшовши із хрестом в ополонку. Після нього десятки жителів міста, дехто навіть із дітками, пірнав у водойму, незважаючи на те, що погодні умови в цей день не надто сприяли водним процедурам.
Одним із перших був депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз, котрий разом із дружиною Оленою , друзями, колегами прибули до місця омивання водою. До них згодом приєднався депутат цієї ж ради Максим Климюк. Обоє вже не перший рік пірнають в ополонку з освяченою водою, бо твердо вірять у чудодійну її силу саме на Водохреще.
Червоні, бадьорі, з усмішкою на вустах кожний виходив з води із вірою у тілесне зцілення та душевне очищення.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!