Неодноразово керівник Володимир-Волинського  боксерського клубу «Любарт» Володимир Подзізей та його вихованці на сторінках «Володимир Медіа» висловлювали подяку своїм спонсорам за допомогу в придбанні спортивного інвентарю та спорядженні юних боксерів на змагання різних рівнів.

На змаганнях з боксу, які відбулися  на базі спорткомплексу у Володимирі-Волинському у суботу,  увага приділялася спонсорам, завдяки підтримці яких команда з Володимира-Волинського мала змогу гідно виступити на рингу та одержати заслужену перемогу.

Після змагань вдалося поспілкуватися із керівником «Любарта» Володимиром Подзізеєм, котрий не лише задоволений результатами боїв  вихованців клубу, а й виявив бажання винести окрему подяку керівнику молодіжної організації «Реверс», депутату міської ради Максиму Климюку. Завдяки  прихильності до клубу та пропаганді  здорового способу життя, Максим Сергійович постійно тримає на пульсі вирішення матеріальних проблем місцевих боксерів. Придбання спортивного інвентарю, надання  допомоги  під час зборів команди на чемпіонати – та посильна допомога від депутата, за яку дякує Володимир Подзізей.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!