У Волинському обласному госпіталі ветеранів війни застосовують новітні методики лікування остемієлітів – інфекційних захворювань кісток.

Остеомієлітний центр хірургічного відділення медзакладу функціонує з 1989-го року. Тоді тут лікувались, переважно, ветерани Другої світової з наслідками поранень, а зараз повертають до активного життя і учасників АТО, – йдеться на “Волиньпост”

В остеомієлітному центрі лікують пацієнтів із гнійними захворюваннями кісток і суглобів. Торік тут було проведено 246 оперативних втручань, серед яких – використання кісткового цементу з антибіотиками для лікування остеомієліту. Через дорожнечу так звані «спейсери» для кульшових суглобів лікарі роблять власноруч: європейські аналоги для пацієнтів надто дорогі. За стандартами страхової медицини, такий суглоб треба замінювати, однак, лікар Олександр Кругляк запатентував інший метод лікування, який дозволить зберегти кітскову тканину, щоб людина могла себе нормально почувати. Окрім того, хворому зберігається ніжка, що здешевлює йому оперативне лікування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!