Окрім виконання у 2017 році ряду заходів Програми соціально-економічного розвитку  Володимира-Волинського, у місті залишається ряд проблем. Про це озвучила 25 січня на засіданні виконавчого комітету начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька.  Зокрема, через відсутність обікових коштів за  причини недофінансування державою пільг та субсидій, у ЖЕК утворилася заборгованість із заробітної плати, яка становить 153,7 тис.грн. Аналогічна заборгованість   у  сумі 174,7 тисяч гривень виникла у ДЕД. Існує  проблема із житлом для військовослужбовців.

Під час обговоренння член виконкому отець Євген Рябець  підняв  проблему відсутності  вбиральні у центрі міста, зокрема в сквері, де нічними годинами молодь полюбляє збиратися поблизу історичного музею та стіни Капуцинів. Депутат міської ради Ярослав Жук вкотре підняв питання  зростання майже удвічі заробітної плати працівникам апарату міської ради. Член виконкому Приступа зауважив, що вздовж вулиці Ковельської знищені молоді насадження дерев. Тобто проблеми й надалі існують і їх потрібно вирішувати.

Підсумовували на засіданні виконавчого комітету бюджет за минулий та вносили зміни у бюджет міста нинішнього року, у зв’язку із  поступленням коштів від Устилузької та Зимнівської ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!