Інформаційне видання «Володимир Медіа» одним зі своїх напрямків обрало  моніторинг думки громадян краю щодо тих чи інших процесів, які відбуваються у місті та державі.

Темою останнього опитування  була тема корупції, з якою  жителі міста та району зіткнулися під час прийомів,  спілкування із різними чиновниками та посадовими особами.

Найбільше респондентів – 53 (25%)  віддали “пальму першості” Володимир-Волинському ТМО. 46 (22%)  громадян зустрілися із корупційними діяннями у відділі поліції. Трохи менше – 38 осіб, вважають, що не до кінця викорінена корупція із Володимир-Волинської міської ради, а 11 – із районної державної адміністрації.

На третьому та четвертому щаблі корупційних проявів посіли міський суд (27) та міжрайонна прокуратура (20). І найменше корупції панує, на думку опитаних, в управлінні соціального захисту населення, теплокомуненерго, ЦНАП та Центрі зайнятості.

Всього в опитуванні взяло участь 148 читачів. І якщо хтось вважає, що думка півтори сотні людей не являється панацеєю, помиляється. Тому відповідним чиновнкам все ж таки варто замислитися над таким результатом та вжити відповідних заходів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!