У Володимирі-Волинському вдруге стартував конкурс «Битва талантів», в якому можуть взяти участь усі, хто уміє співати, танцювати, декламувати, грати на різноманітних музичних інструментах,  демонструвати  театральні сценки та навіть показати  фокуси. Тобто усі, хто вважає себе активними, творчими та талановитими особистостями. І які мріють  свій талант розвивати та вдосконалювати.  Єдина умова: ті, хто здобув призові місця у минулорічній «Битві талантів», не допускаються до участі.

Конкурс організовується для талановитої молоді, яка прагне себе реалізувати у майбутньому та здійснити свої мрії. Яскравим прикладом цьому є участь призера минулорічної «Битви талантів» Сергія Лященка, котрий  не тільки відкрив володимирчанам дудук, а й здійснив свою заповітну мрію, – побував на батьківщині інструмента – Вірменії, познайомився з його майстрами та відвідав відомі місця цієї країни.

Тож реєструйтеся та перемагайте. Телефон, за яким можна довідатися про умови конкурсу та зареєструвати своє бажання взяти у ньому участь – 095-784-13-37.

Призовий фонд становить 20 тисяч гривень, він буде розділений між переможцями.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!