В останній день січня у Володимир-Волинському ЦНАПі відбулися урочистості з нагоди започаткування ще однієї  адміністративної послуги – оформлення біометричних закордонних паспортів та  ID-картки. 

На цю подію прибули перші  особи міської влади, котрі мали змогу на власні очі спостерігати за  механізмом  прийому першого відвідувача, котрий виявив бажання оформити закордонний біометричний паспорт.

Виступаючи перед присутніми, директор Володимир-Волинського ЦНАП Алла Троць наголосила, що процедура прийому та   оформлення документів відбувається за хвилин десять-двадцять.  Така оперативність можлива завдячуючи станції ВІС ДМС, яка змонтована та повністю готова до прийому  громадян.  Щодо кількості відвідувачів, які бажатимуть оформити біометричні паспорти, вона всередньому щоденно становитиме 20-25 осіб.

Поки що ЦНАП працюватиме за принципом «живої черги».  Якщо  бажаючих виявиться на порядок більше, планується запровадити попередній запис.

Отже, з 31 січня усі жителі Володимира-Волинського та району матимуть змогу здати документи на виготовлення   біометричних документів, вклеювання фото у паспорт при досягненні 25-ти та 45-ти річного віку вже у ЦНАПі, який знаходиться на вулиці Устилузька, 17.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!