Наступного тижня президент планує підписати законопроект про паркування.  У новому Законі прописано, що штрафувати за порушення правил парковки зможуть і без присутності водія, квитанцію залишатимуть під двірником на лобовому склі.  .

Більш того, камери відеофіксації фіксуватимуть і порушення правил парковки, так що залишити машину на пару хвилин буде загрожувати отриманим штрафом.

Штраф за порушення правил паркування, у тому числі неоплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування, тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.

Також передбачається, що паркування на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів особами, які не мають відповідних пільг, або на місцях, не призначених для паркування відповідних транспортних засобів, тягне за собою накладення штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.

А яким чином штрафуватимуть і хто матиме на це право у Володимирі-Волинському, де практично відсутні спеціально відведені місця для парковки, читачі дізнаються згодом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!