На кінець минулого року волиняни заборгували понад 260 мільйонів гривень за газопостачання, 24 мільйони – за централізоване опалення та гаряче водопостачання, майже 18 мільйонів – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 8 мільйонів – за централізоване водопостачання та водовідведення та більше чотирьох з половиною мільйонів гривень – за вивезення побутових відходів. 

Рівень сплати за комуналку на кінець грудня становив майже 90%. Загалом торік населення області сплатило 1 мільярд 100 мільйонів гривень за житлово-комунальні послуги, – йдеться  на Волинь 24 з посиланням на сюжет 12 каналу

Майже чверть користувачів газом мають тримісячну заборгованість. Частка квартиронаймачів, які не сплачували ще довший термін, – становила 23 відсотки.

По 12 відсотків лучан тягнуть більше трьох місяців із проплатами за централізоване опалення, гаряче водопостачання та вивезення побутових відходів; 9% – за утримання будинків і споруд, прибудинкових територій та за централізоване водопостачання й водовідведення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!