Недарма успішні бізнесмени кажуть, що найнадійніші інвестиції — інвестиції в себе та у свій персонал.  Особливо це спостерігається у  розвинутих країнах світу, де, вимагаючи від підлеглого працівника відповідної віддачі та професіоналізму, керівник солідної компанії забезпечує йому додаткові блага у вигляді клубів за інтересами, сімейних відпочинків на природі, колективних турів за кордон, оздоровчих міроприємств та спортивних заходів, метою яких є згуртування колективу та  пропаганда здорового способу життя.

У Володимирі-Волинському можна на пальцях однієї руки порахувати  ті підприємства, які працюють за європейськими стандартами не лише у плані нарощування виробничих потужностей, а й створенні належних умов для своїх працівників.  Одним із пари-трійки таких лідером виступає ТзОВ «Гербор Холдинг», керівник якого Олег Борбелюк  тримає руку на пульсі у плані запроваждження нових форм самореалізації та змістовного відпочинку колективу. Про це вже навіть  поширилися чутки  по місту, особливо про аквааеробіку.

Нам стало цікаво,  що Олег Васильович такого цікавого та змістовного організовує для свої підлеглих? Звідки йдуть ідеї, хто втілює їх в життя? Про це він поділився з читачами «Володимирмедіа».

Все грандіозне починається з малого.  Нещодавно під час святкування 22-ї річниці  ТзОВ «Гербор Холдингу»   у Трускавці  колеги Олега Васильовича відвідали басейн, де  викладалася аквааеробіка.

«У мене виникла відразу ж ідея: а чому б у Володимирі-Волинському  в спорткомплексі «Олімп», де є один із найновіших басейнів в області, не організувати  те ж саме?, – зазначає у розмові Олег Васильович. – Після повернення  відшукали  тренера, який викладає аквааеробіку, придбали спеціальний спортивний інвентар, зібрали групу бажаючих із числа працівників. Узгодили дні та вартість занять. До речі, за все це платить підприємство.  Результат – чудовий. Усі вкрай   вражені, з великим бажанням  займаються аквааеробікою цілими родинами».

Юлія Іщенко відвідує басейн з дочкою та племінницею. «Ми настільки задоволені, особливо діти, що не пропускаємо жодного заняття. Приємно, що   у невимушеній обстановці колектив згуртовується,  стає одним цілим. Там панує досить таки позитивна атмосфера.  І  час пролітає надто швидко», – ділиться враженнями Юлія.

Сергій Місюк є одним із тих, хто з нетерпінням чекає  день, коли має йти в басейн. «Враження не можна передати словами. На дворі зимова пора року, нікуди себе вечорами подіти. На роботі постійно перебуваєш за робочим столом, вдома – залишається  диван. А так пішов у басейн, поплавав, зробив декілька вправ у воді. Відчуваєш себе набагато здоровішим та бадьорим», – розповідає він.

Подібну думку почула від  решти працівників, які відвідують водні процедури. На запитання, як впливають заняття аквааеробікою на самопочуття, стан оргназіму,  Ольга Конєва зазначила, що це досить корисно. «Після восьмигодинного робочого дня плавання у басейні приносить неабияке задоволення. Мій чоловік має проблеми зі спиною, після  декількох вправ у воді  почуває себе набагато краще».

Напевно немає змісту писати про те, яким важливим є навчання та розвиток персоналу…  Адже успішнішим підприємством може стати тоді, якщо керівник дбає про  розвиток та навчання  своїх працівників. Над цим постійно працює директор «Гербор Холдингу» Олег Борбелюк. Як над підвищенням свого рівня, так і рівня персоналу. Особливо в плані вивчення та володіння розмовною англійською мовою.

«Наше підприємство співпрацює із 27-ми країнами світу, де мовою спілкування виступає англійська, – продовжує   Олег Васильович. – Ідею  щодо її вдосконалення озвучив серед   колег. Мене підтримали. Склали список із числа тих, хто працює в офісі. Вийшло так, що спочатку сформували групу із 8-ми чоловік. Проте бажаючих було набагато більше, і через три дні довелося організувати ще одну групу.   Запросили викладача із англійської школи, котра два рази в тиждень у після робочий час  викладає основні ази розмовної мови».

Плату за ці заняття підприємство  взяло на себе. А навчальним класом виступає службовий кабінет Олега Борбелюка. До речі, сам керівник неодноразово відвідував спецкурси із вивчення англійської. Проте у зв’язку з виробничою необхідністю часто доводилося  їх покидати посеред навчального процесу.

«Вивчати мову потрібно, щоб  за кордоном мати змогу пояснити прості речі: хто ти, звідки, що бажаєш побачити, придбати. Тому коли  набирали групу, не задумуючись внесла у список своє прізвище. Та й посада зобов’язує вдосконалювати знання із англійської », – розповідає Тетяна Свіца.

Продовжила свою колегу Ольга Коняєва, котра працює митним брокером на підприємстві.

«Володіти розмовною мовою для мене є важливо. Часто спілкуюся по телефону із зарубіжними партнерами, яким треба пояснити найпростіші речі. Багаж знань зі школи залишився, але цього недостатньо, щоб відчувати себе впевненою», – розповідає вона.

Поблизу центрального офісу «Гербор Холдингу»  вже другий рік поспіль заливається великий льодовий каток. Вхід туди вільний усім.  Як зазначає в розмові Олег Борбелюк, для того аби відвідувачі мали змогу перепочити,  поблизу службового приміщення охорони поставили лавки,  встелені спеціально пошитим із паролону покриттям. У  цьому ж приміщенні у паперових стаканчиках відвідувачів  чекає гарячий чай. Каток   освітлюється цілодобово,  є музичне супроводження. Виглядає не гірше, як на спеціалізованих катках великих міст. Щоденно, як цього дозволяла погода, по  декілька годин Олег Васильович зі своїми колегами, підлеглими, перебували на катку.

«У минулому році  був приємно здивований, коли на каток  приїхала  сім’я із п’яти  осіб. Вражає, що  у Володимирі вже є сім’ї, які  надають перевагу такому відпочинку».

Спілкуючись із Олегом Борбелюком та колективом,  напрошується висновок: на  підприємстві дбають про людей, їх змістовний відпочинок та самовдосконалення. Не дивно, що плинність кадрів тут відсутня, люди соціально захищені та впевнені у завтрашньому дні.

Однак у Володимирі-Волинському  це не єдине підприємство з подібним стилем організації дозвілля та оздоровлення персоналу. Про нього розповімо у наступних матеріалах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!