Щороку  учні старших класів Володимир-Волинської гімназії імені О.Цинкаловського з багатьох предметів шкільної програми беруть участь в обласних олімпіадах, які цьогоріч тривали з 10-го січня по 10-го лютого у місті Луцьку.

Досить врожайними вони  завершилися для гімназистів. Із 28 –ми учасників, 18 –  стали володарями І-ІІІ місць, а із деяких предметів  здобуто абсолютну перемогу. Для гімназії такі високі  досягнення  вже давно не є чимось незвичним, оскільки цей навчальний заклад за успішністю займає одне із кращих місць серед решти навчальних закладів  Володимира-Волинського.

Старшокласники, які неодноразово відстоюють честь своєї гімназії, наполегливо готувалися до обласних змагань, ретельно студіюючи не лише шкільну програму, а й додатковий матеріал. Доводилося нелегко, адже дехто із учнів боровся за високий результат  по двох, а деколи й трьох предметах.

Як діляться спогадами призери, трохи було лячно, адже в область прибувають кращі учні з усієї області, в тому числі зі спеціалізованих шкіл із поглибленими вивченнями певних предметів. Тому під час розв’язання завдань відчували   хвилювання. Проте їх повсюди підтримували та підбадьорували учителі, які зуміли не лише прищепити любов до предметів, науки, а й прагнення до високих вершин.

Завдяки неабияким зусиллям, відмінним знанням, впертості та бажанню бути кращим перемогу здобули наступні гімназисти: Михайло Корнесюк (10 клас) – ІІІ місце з географії та фізики; Ольга Білик (11 клас) –ІІІ – з фізики та астрономії; Назар Савчук (8 клас)- ІІІ – з фізики; Кіра Угрин (10 клас) –ІІ місце з права; Катерина Шадура (10 клас)- І місце з екології; Тетяна Луцюк (11 клас)  – ІІ – по екології, ІІ – з біології та ІІІ– з хімії;  Ілона Оксентюк(11 клас)- ІІІ з екології; Еліна Голуб (11 клас) – ІІІ – з німецької; Юля Корольчук (11 клас)-ІІ – з французької мови; Тарас Тарасюк (9 клас)- ІІІ з економіки; Вікторія Шаран (8 клас) – І з хімії; Георгій Омельченко – ІІ з хімії, Денис Данча – ІІІ місце з біології та Катерина Білик (8 клас) – ІІ з хімії.

Варто окремо відмітити й те, що учениці Вікторія Шаран, котра здобула перше місце з хімії, та Катерина Шадура, котра здобула перше місце з екології, захищатимуть честь області на олімпіадах Всеукраїнського рівня.

Проте, як зазначають гімназисти, без мудрих, досвідчених учителів вони ніколи б не здобули високих результатів. Тому варто віддати належне Майї Степанченко- учителю фізики та астрономії; Наталії Безсмертній – учителю права; Наталії Козік – учителю   хімії; Ользі Бондарук – учителю екології та біології; Дмитру Рипичу – учителю з економіки; Олені Процюк – учителю географії;  Оксані Тихун – учителю французької та Надії Губаль – учителю німецької мови.

Видання приєднується до вітальних слів та бажає кожному призеру не зупинятися на досягнутому. Адже тільки відмінні знання¸можуть дати людині свободу та  стати дороговказом у сучасному світі.

Тим же гімназистам, котрі готуються до Всеукраїнських олімпіад, бажаємо абсолютної премоги.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!