У Волинській малій академії наук нещодавно відбувся конкурс-захист наукових робіт, в  якому брали участь школярі навчальних закладів Володимира-Волинського.

Гімназія із О.Цинкаловського вже не перший рік у цьому заході бере участь. І перемагає. Абсолютну перемогу серед робіт за напрямком «Екологія», науковим керівником якої учитель Майя Степанченко та Наталія Козік, здобула учениця 11 класу Тетяна Луцюк. 

Досить актуальна тема сьогодення, адже екологічна ситуація не лише в державі, а в усьому світі з кожним днем погіршується. Саме це, як коментує Тетяна, й вплинуло на вибір напрямку наукової праці.

«Тема моєї  роботи: «Перспектива очищення стічних вод магнітотравними  сегментами», – зазначає  учениця.- По-перше, ця тема мені дуже сподобалася. По-друге, проблема очищення стічних вод  набула  акутальності. Надіюся, що    моя робота має право на перспективу».

Поряд з  вирішенням  екологічних питань, гімназисти представили на конкурс роботи, присвячені журналістиці, мистецтвознавству, охорони довкілля та релігієзнавству. І приємно відмітити, що серед них є ті, які зайняли третє місце. Бронзовими призерами за відповідними напрямками стали учениці 11 класу Ілона Оксентюк (журналістика) та Ірина Мороз (мистецтвознавство); учениці 10 класу Катерина Шадура (охорона довкілля) та Кіра Угрин (релігієзнавство).

Переможці в один голос розділяють свої досягнення із науковими керівниками: Людмилою Бакун,  Людмилою Похожаловою, Майєю Степанченко, Наталією Козік та Тетаною Шаран, котрі не лише зуміли зацікавити, підібрати актуальні теми та допомогти підготувати змістовні роботи, а й свого часу розгледіли у свої учнях талановитих і здібних особистостей.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!