Нещодавно на полицях книжкових магазинів з’явилося  друге видання книги «ТОП-Волиняни», у якому  творці газети «Твій вибір» зібрали історії   найбільш авторитетних та відомих людей Волині.  Приємно відмітити, що до цієї збірки потрапив  володимирчанин, керівник  меблевого холдингу – Олег Борбелюк.   За словами авторів, він є одним із тих, кого називають обличчям нашого краю, кого шанують і поважають, і на яких варто рівнятися.

Видання «Володимир Медіа» вирішило  подати цитати очільника “Гербор Холдингу”,  які увійшли до книги. Зокрема, у них йдеться про родину, уподобання, роботу та друзів .

Олег Борбелюк – батько двох доньок: старшій 26 років, вона навчається та працює в Канаді. Молодша – учениця Володимир-Волинської ЗОШ №2.

Улюблене місце відпочинку – Єгипет.  Підприємець захоплюється  дайвінгом, стрибками з парашута  і польотами  на повітряній кулі. Тобто усе, що пов’язане з природою та  адреналіном водночас. Увесь екстрим  розділяє зі своїми друзями, які прагнуть нових вражень.  Знаходить час і на читання філософської та  науково-популярної літератури. Чого ніколи не може пробачити?  Зради. Серед  страв, які обожнює, – приготовлені коханою дружиною запечені реберця.

На запитання журналіста, чи легко було обрати власну стежину у бізнесі, Олег Борбелюк відповів: «Все вийшло спонтанно. Як і кожен чоловік, шукав можливості забезпечити сім’ю і дати все необхідне новонародженій донечці. Тому й пішов у бізнес».

Щодо обрання  напрямку – виробництво меблів, Олег Васильович зазначив: «Зацікавила меблева продукція, побачив перспективу у цьому напрямку. Спробували реалізовувати меблі, згодом запустили власне виробництво». Запорукою активного розвитку підприємства вважає злагоджену роботу всього колективу, який працює єдиним механізмом, і постійна праця.

Колектив підбирає за  наступними принципами: «Ми оцінюємо результат, можливості працівника. Дивимося, чи справляється він з поставленими завданнями. Шукаємо активних людей, які не бояться труднощів. Тому підбір кадрів – дуже важливий момент, який у подальшому впливає на робочий процес. Для порівняння: коли  палець хворий, біль і дискомфорт відчувається не тільки в області кисті. Так і в роботі: якщо хоча б один працівник підводить,  вся система  страждатиме».

Досить оригінально, хоча скупо дав свою характеристику щодо того, чи є суворим  директором. «Так. Хоча з іншого боку і терплячий, але до певної межі. Якщо люди починають виходити за певні рамки і норми, погіршуючи діяльність підприємства,  з такими прощаємося і  просто забуваємо про них»

За родом справ часто буває в багатьох країнах світу. «Мене вражає те, як люди вміють використовувати навіть незначні ресурси, розкриваюи їх ефективність, як наприклад, у пустелях Арабських Еміратів. А в нас, на найпрекраснішій землі у світі політики не можуть розібратися між собою і вивести державу на шлях достатку. В пустелях створюються комфортні умови  для життя,  ті ж бедуїни сортують сміття, піклуючись про екологію, а в нашій державі – постійний рух назад».

По-своєму Олег Борбелюк оцінює дружбу, тому на запитання, чи надає перевагу друзям бізнесменам, відповів: «Я обираю їх не за бізнес-рангами, а людськими якостями. Багатство ніяк не характеризує людину, адже гроші  можуть бути успадковані чи зароблені батьками. Мої друзі – це люди, перевірені часом та обрані  душею, і їх багато не буває».

Досить мудру пораду дав тим, хто має бажання започаткувати власний бізнес: «Брати і працювати. Дивитися, чого не вистачає людям у нашій державі і робити це. Намагатися  виробляти в Україні продукцію кращої якості для своїх громадян. Бо дуже багато завозимо з-за кордону ту, яку могли б виготовляти в Україні, починаючи від побутових  предметів та харчових продуктів. Натомість, закордонні виробники багатіють за рахунок цього, а ми бідніємо. Тому не потрібно нічого вигадувати, досить обрати правильний напрям руху і йти у ньому».

Як і в кожної людини, в  Олега Борбелюка є мрії:«Хотілося б, щоб Україна проявила свій потенціал потужності, щоб кожний українець мав умови для розвитку і право на земельний наділ. Щодо  особистого –  аби була здорова родина».

Свій погляд стосовно людських цінностей він пояснює так: «Мені дуже подобаються мудрі люди. Розумних і з вищою освітою багато, а мудрих – мало. Завжди в усі часи навіть найрозумніші , найбагатші люди за порадами  йшли до мудреців».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!