14 лютого – День святого Валентина, або День закоханих.   Це романтичне лютневе свято і чудовий привід розповісти або в сотий раз нагадати про свої палкі почуття.

Саме цього дня у Володимир-Волинському міському відділі ДРАЦС стане на рушничок щастя 6 подружніх пар. Деякі пари виявили бажання зареєструвати свій шлюб без пафосу. Проте решту 5 – урочисто та показово.

Як зазначає начальник відділу Алла Войтюк, перша реєстрація шлюбу, за бажанням молодят, відбудеться без урочистих моментів. Зважаючи на погодні умови, три пари реєструватимуть свій шлюб хоча й в урочистій обстановці, проте в залі приміщення ДРАЦС.  Дві пари бажають провести показову реєстрацію, яка, за попередньою домовленістю, пройде вечірньої пори на вулиці поблизу лавки закоханих. З музичним супроводом, урочистим врученням свідоцтва про шлюб, подарунків та келихами ігристого.

Довідково. Найбільше пар, які вирішили поєднати свої долі на День Валентина,   зареєстровано у 2015 році. Таких було 9. У 2014 році – одна, у 2017 році –  три.  А ось у 2016 році не було проведено жодної державної реєстрації шлюбу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!