У День закоханих на малій сцені Володимир-Волинського культурно-мистецького центру  учаснця народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» Любов Саць презентувала театральну вітальню «З любов’ю про Любов».

Верхній глядацький зал наповнений вщерть друзями, колегами та знайомими. Вхід на театральне шоу вільний, в антракті господиня театрального дійства пропонувала чай та каву. А в знак  прихильності та вдячності за підтримку пані Любов  дарувала кожному присутньому солодощі, запаковані у власноручно виготовлені обгортки.

Атмосфера витала святкова, дружня та товариська. Бо подібні зустрічі завжди відбуваються у тісному колі, де можна довіритися своїми хвилюваннями та почути думки та враження.

Упродовж двох годин  Любов Саць разом зі своїми колегами по театру Юрієм Лукницьким, Іриною та Володимиром Пикалюками, Тетяною Ратановою, Тетяною Дьоміною, Ольгою Щербіною та Ольгою Ящук демонстрували сценки із творчих робіт  Михайла Старицького «Не судилося», Неди Нежданної «Самогубство самоти», Тамари Габбе «Кришталевий черевичок» та Василя Горбаня «Шлюб за контрактом».

«Ідею започаткування творчих бенефісів  кожного, хто представляє театр студію «Різнобарв’я», запропонувала наш режисер  Лариса  Половньова. – розповідає Любов Саць. – На часі бенефіси решти моїх колег.  Я була свого роду першопроходцем, оскільки моє ім’я ототожнюється із великим та світлим почуттям, тим більше, що  прем’єра відбувалася у День закоханих».

Хвилювалися усі, особливо сама винуватиця свята. Сцена, як зазначила пані Люба, завжди приносить задоволення, хоча перед виступом душа тріпоче, а серце завмирає від страху.  І як би людина не виснажувалася, вона отримує від того, що дарує радість іншим, величезне задоволення.

Для усіє групи аматорських акторів, їх режисеру від глядачів линули тільки слова захоплення та вдячності.  На прощання бажали, щоб у нашому місті побільше було подібних зустрічей та бенефісів.

Подякувати за професійно зіграні сцени та з першим бенефісом винуватицю свята завітав депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк. Він подарував  квіти та побажав творчих злетів, кожання та усіляких гараздів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!