Тут єднаються долі і відбуваються урочистості, які назавжди закарбовуються у пам’яті. Саме тут на рушничок щастя щороку стає сотні щасливих пар. Це – Володимир-Волинський ДРАЦС. Хотілося б написати щось більш приємне про цю установу, але коли поглянеш на її зовнішній і внутрішній вигляд, бажання відпадає. Натомість, виникає запитання: як може будівля у центрі міста, яка б мала виділятись на фоні інших у хорошому розумінні, виглядати як після війни?

Ось такі жахливі світлини вдалося закарбувати там у День Святого Валентина під час  реєстрації однієї з подружніх пар. Звісно, закохані та гості не помічали цього страхіття, адже їм було не до того. А от поза увагою видання «Володимир Медіа» таке не залишилось.

Хто і як робив ремонт, що на перший вигляд, ніби євро нагадує, при тому на очах осипаються стіни? Навіть у залі для проведення урочистих церемоній на одній із колон на центральній стіні, з’явилась тріщина. Ще трохи і штукатурка буде летіти на голови людям. Невже сьогодні  у бюджеті не має коштів, щоб якісно відремонтувати такий заклад, щоб не було соромно перед тими ж молодятами. Утім, коли дивишся, як чи не щороку міняють бруківку у центрі, починаєш сумніватися у цьому. Та й міський голова не приховує, що гроші у казні є. Тоді у чім справа? Більше того, у такій державній установі немає прибиральниці. Це взагалі нонсенс. Там тільки біля тих стін потрібно постійно з віником стояти, вже не говорячи про прибирання після урочистостей.

Хочеться сподіватись, що влада все ж віднайде кошти на якісний ремонт ДРАЦСу. Бо ще трохи, і туди буде бридко заходити. Адже зовнішній вигляд теж відштовхує. Не може княже місто мати не княжий вигляд. Чи не так?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!