16 лютого відбулася двадцять третя позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання, на розгляд якої виносилося  злободенні питання: про Володимир-Волинську школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр соціально-педагогічної  підтримки» та її фінансування.

Передувало позачерговому зібранні депутатів рішення Волинської обласної ради, яке було прийняте 08 лютого з метою фінансового і матеріально-технічного забезпечення вищезгаданого закладу, а саме: фінасування школи-інтернату здійснюватиметься за рахунок коштів обласної субвенції та обласного бюджету,  спрямованих до  бюджету Володимира-Волинського.

Після дебатів, реплік та виступів  депутати таки прийняли в оперативне управління школу-інтерант, включили її до мережі закладів освіти міста та внесли зміни до міського бюджету в частині одержаної субвенції в сумі 18 млн.328 тис. 500 грн на  утримання школи.

Депутат міської ради Руслан Мороз наголосив, що депутатська фракція, до якої входять окрім нього депутати Іван Омельчук, Максим Климюк та Роман Горошкевич, підтримає  рішення, оскільки від  цього залежить не лише  виплата заробітної плати працівникам заладу, а й харчування учнів, їх перебування у стінах школи та оплата за енергоносії. Поряд з тим  його цікавило питання подальшої долі дітей  пільгових категорій, зокрема дітей УБД. На що директор школи Валентин Вірковський наголосив, що жодних кардинальних кроків поки що не проводитиметься.  Особливо щодо тих,  які  потребують інклюзивного навчання.

На порядку денному в області перебуває  реорганізація Сенкевичівської школи-інтернату у філію Володимир-Волинської школи-інтернату, що дасть можливість, як висловив надію Валентин Вірковський,  привести до нормативу співвідношення учнівсього складу –  30/70, де 30 відстоків – учні із Володимира-Волинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!