Весна не за горами, тому варто кожному поступово приступати до прибирання прилеглих територій, зрізанням дерев, пошоджених короїдами та омелою.  Тих,  хто занедбав господарські приміщення, зокрема в районі сільгоспхімії, притягувати до адмінвідповідальності за недотримання правил благоустрою. Саме на цьому ставився акцент на оперативній нараді за головуванням Володимир-Волинського міського голови.

Окрім цього, очікує реорганізація двох  державних установ міста: у філію – Володимир-Волинський центр зайнятості та військовий  комісаріат – у територіальний центр комплектування і надання соціальної підтримки.

У міському бюджеті зарезервовано 2 мільйони гривень для вирішення питання щодо підвищення заробітних плат працівникам дошкільних установ міста.  Дана проблема   виникла у зв’язку з тим, що на рівні держави вже вирішене питання щодо підняття зарплат працівникам навчальних закладів. Однак  питання оплати праці працівникам  дошкілля перекладено на плечі місцевих бюджетів.

Не менш гострим залишається питання   оформлення закордоннних біометричних паспортів, яким займається ЦНАП.  Лише за понеділок 19 лютого за даною послугою звернулося 200 осіб, яким видано талони на прийом  до 07 березня. Проте декому довелося відмовити.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!