Марина Порошенко підписала Меморандум про долучення Волині до національного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Пишуть Волинські новини.
Угоди про створення центрів інклюзивної освіти підписали у рамках візиту Марини Порошенко на Волинь 21 лютого керівники районів та міст обласного значення Волині.
Перша леді України зауважила, що на Волині нині у 153 інклюзивних школах здобувають освіту 334 учні з особливими освітніми потребами. Це невисокий показник, адже охоплено наразі дише 2% дітей з особливими освітніми потребами.
З її слів, потрібно робити усе можливе, щоб всі діти долучилися до освіти в Україні та мали можливість спілкуватися з однолітками, мати друзів.

Для впровадження прогресивних методів навчання в інклюзивних школах розробили типові проекти, що передбачають створення медіатек і ресурсних кімнат, що мають бути у кожній школі. Це – навчальні простори, де діти зможуть спілкуватися та отримувати знання та вміння.
Зі слів Марини Порошенко, у близькому майбутньому в школах області з’являться такі кімнати, які допоможуть якісно надавати освітні послуги дітям з особливими потребами. Підписаний нині меморандум засвідчує, що Волинь долучилася до проекту впровадження інклюзивної освіти в Україні. Надалі триватиме робота з його впровадження.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!