Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану (далі – ДРАЦС) Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект «Онлайн- запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС».

У Володимир-Волинському районному відділі зручною послугою від Міністерства юстиції України скористалась багатодітна мама, котра не мала змоги довго чекати у черзі, тож вирішила звернутись через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Прийшовши у відділ і пред’явивши номер звернення, отримала якісні послуги.

Всього за тиждень часу через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» до Володимир-Волинського районного відділу записались на прийом 9 громадян.

Змістом цього пілотного проекту є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Увійти на веб-портал можна за наступним посиланням:http://dracs.minjust.gov.ua/.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!