27-річному мешканцю Володимира-Волинського оголошено про підозру у  вербуванні й переміщенні упродовж січня-листопада 2016 року 4 чоловіків у до Білорусі задля трудової експлуатації та обрано йому  запобіжний захід у виді тримання під вартою. Йдеться на офіційному сайті Волинської прокуратури.
Пообіцявши безробітним волинянам гарні умови роботи та достойні заробітки, зловмисник завозив їх у село  Брестській області, де погрозами та насильством примушував тяжко працювати на сезонних роботах у колгоспі, а заробіток привласнював.Окрім того, за кожного такого робітника  отримував кошти від керівника господарства.
Варто зауважити, молодик, на утриманні якого перебуває троє неповнолітніх дітей, раніше був засуджений за вчинення тяжкого тілесного ушкодження та хуліганства.
Йому оголошено про підозру у вербуванні й переміщенні людей, вчиненому з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану осіб, поєднаному з насильством та погрозами застосування насильства (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 149 КК України).
Згідно з ухвалою Луцького міськрайонного суду, чоловікові обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів. Досудове розслідування триває, встановлюються інші потерпілі від дій зловмисника особи та свідки злочинної діяльності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!