Кілька днів тому важка хвороба змусила відомого українського митця волинського “Фаберже” Анатолія Бойко, котрий відомий в Україні та поза її межами своїми унікальними виробами з яєчної шкарлупи, звернутися за допомогою до небайдужих людей. Чоловік довго приховував заворювання і намагався самотужки давати раду, але здоров’я з кожним днем погіршувалось, а коштів на лікування не вистачало. Він навіть виставив свої роботи на розпродаж, щоб мати змогу оплатити його вартість. Але…

На його прохання відгукнулось чимало небайдужих людей, завдяки яким вдалося зібрати певну суму. Вже зараз Анатолій розпочав курс лікування, після якого на нього чекає довготривала реабілітація.

Митець щиро вдячний усім, хто не залишився осторонь і підтримав його у нелегкий  момент, тим самим подарувавши надію на одужання.  Він щиро вірить у те, що йому вдасться подолати хворобу, й надалі  продовжувати займатися творчістю та дивувати світ унікальними виробами, прославляючти тим самим не тільки рідну Волинь, а й Україну.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!