За попередньою інформацією 6 березня відбудеться   відкриття  центру соціальної реабілітації дітей з інвалдіністю у Володимирі-Волинському. Дану інформацію 27 лютого  озвучила на оперативній нараді за головуванням міського голови керівник центру Олена Токарєва.

Зважаючи на те, що останні дні зими супроводжуються тріскучими морозами, у Володимирі-Волинському на вулиці Сагайдачного, 12 відкрито пункт обігріву.

Досить таки значною проблемою для влади міста стало виконання закону про роздільне сміття. Немає спеціальних баків для  його сортування.  Для того, аби пластик можна було здавати на переробні підприємства, потрібно ще придбати  прес.   На ці заходи у міському бюджеті передбачено 80 тисяч гривень.

Й досі питання фінансування  школи-інтернату залишається відкритим у плані компенсації за організацію навчально-виховного процесу дітей, які проживають за межами міста. Тому чітко поставлена задача: усі ці проблеми вирішити до 1 вересня.  З нового навчального року жодна дитина із сільської місцевості не прийматиметься у дошкільне відділення міста. Платним буде й навчання у навчальних закладах для немісцевих учнів.

            

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!