У першій школі стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкових класів, який проходив з 19 по 26лютого. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі, учні та батьки. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Девіз тижня: «Я маю право» (2018 рік -рік охорони культурної спадщини України,  рік державної мови). У рамках Тижня початкових класів було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися цій тематиці.

З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочався Тиждень змістовною та яскравою  виставкою дитячих малюнків «Культурна спадщина Володимира»та конкурсом  авторської поезії учнів «Поетичні паростки-2018» за темою «Рідне місто – Володимир».

21 лютого, у середу – Міжнародний день рідної мови, тому цей день був оголошений Днем вишиванки. Учні разом із класоводами долучилися до фото-флешмобу «Тиждень початкових класів» та на стінах коридорів розмістили плакати «Розмовляй  рідною мовою!»

Родзинкою Тижня  стало проведення літературно-музичного свято «Через любов у безсмертя» (конкурс читців-декламаторів (серед учнів початкових класів) поезії Лесі Українки  з нагоди 147 річниці  від дня народження, який провела голова шмо вчителів початкових класів Адамчук В.Г. У святково прибраній залі лунали Лесині «струни», панувала атмосфера творчості, добра та любові до щирого рідного слова.

 

За підсумками Тижня переможці та активні учасники конкурсів і  тематичних виставок були нагороджені грамотами. Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!