Держава частково компенсовуватиме фермерам купівлю техніки, посівного матеріалу і утримання худоби. Про це вчора повідомляє  Варіант.

Тваринництво держава підтримуватиме 2,5 мільярдами гривень, що направлять на компенсацію вартості будівництва нових фондів тваринництва.

Збудувавши ферму, молочний комплекс, фермер отримає від держави 25% вартості, що дасть можливість створювати підприємства та вирощувати поголів’я. На нове поголів’я, на селекцію також направлятиметься компенсація вартості, задля того аби в Україні  племінні стада були вищої якості. Також коштами підтримуватимуть кожен молочно-товарний комплекс, що дає молоко. 

Кожній сільській сім’ї, що вигодовує теля до одного року, держава платитиме 2500 гривень.

Якщо підприємець-аграрій, придбав аграрну техніку виготовлену в Україні, особливо землеобробну, він отримає від держави 25% вартості цієї техніки. Також українські фермери отримають кредити до 3 мільйонів гривень на купівлю сільськогосподарської техніки українського виробництва під 1% річних на 3-5 років. Таким чином держава  стимулюватиме ріст економіки, машинобудування, збільшення робочих місць.

В Уряді розраховують, що в Україні цього року площа садів зросте на більше 3000 гектарів. Для цього перпедбачено програму з компенсації фермерам 80% вартості посадкового матеріалу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!