Сесію Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 01 березня, відвідали польські депутати, мер,  його заступник із польського Хрубешува. Перед початком сесії керівник делегації – секретар міської ради Павел Войцеховський звернувся до усіх присутніх на сесії із вітальною промовою.

   Як зазначив гість,  у Хрубешуві  щокаденції оновлюється склад депутатів та обирається новий мер міста. При цьому з деякою іронією  зауважив що Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк ось уже декілька каденцій є беззмінним.

Дивним видалось те, що після розгляду декількох питань, міський голова оголосив 10-хвилинну перерву, під час якої  польську делегацію чомусь забрали із сесійної зали. Хоча у  Руслана Мороза на  початку роботи сесії виникло питання до польських колег щодо оплати їх діяльності. Адже земельній комісії, в яку входить депутат, іноді доводиться неодноразово засідати та працювати по 5-8 годин, допоки за багатьма майновими та земельними  приймаються проекти рішень.  А це – затрата часу. На що міський голова Петро Саганюк зауважив, що усі питання будуть розглядатися у «різному». Проте до цього часу польська делегація вже встигла покинути сесію.

Причини того, що поляки не добули до кінця сесії, невідомі. Можна лише догадатися, що однією з них був мовний бар’єр, іншою,  – швидше за все є те, що міський голова просто вирішив не виносити «сміття з хати», особливо  коли депутати, після гарячої перепалки і дискусії, так і  не дійшли спільної думки, внаслідок чого  два рішення сесії  з тріском провалилися. Однак на противагу цьому, українська делегація, яка минулого тижня їздила до Хрубешува, мала можливість бути до завершення сесійного засідання.

Поляки приїхали та поїхали. А ось володимирським обранцям тут  й надалі жити та навіть щось виборцям обіцяти. Злагодженої депутатської роботи, особливо коли вирішуються питання, що можуть в майбутньому торкатись  чиїхось меркантильних інтересів або стають для декого ласим шматком, просто не видно. Дивує й те, що  під час засідання узгоджувальної комісії усі питання порядку денного ніби  узгоджуються. Але як тільки розпочинається сесія, складається враження, що декотрих депутатів починає смикати за нитки якийсь невидимий ляльковод.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!