Ніщо здавалося б не могло завадити прийняти рішення на пленарному засіданні 24-ої сесії Володимир-Волинської міської ради щодо погодження вартості продажу об’єктів міської комунальної власності, а саме: частини нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м на вулиці Ковельській, 79 (115560 грн) та частини приміщення площею 45,6 кв.м на вулиці Т. Шевченка,11(136800 грн).

Ніби й на сумі оцінки об’єктів продажу декількома днями раніше на засіданнях комісій  депутати зійшлися. Однак коли дійшло до прийняття рішення вцілому, у декотрих депутатів кардинально змінилося бачення даної угоди. А все тому, що вони ніби внюхали якусь фальсифікацію  в оцінці продажу.

  • У нас є два варіанти: або виставити цілі приміщення на аукціон, або ж продати його частинами, – зазначив у виступі депутат Руслан Мороз. – Вцілому ці приміщення мають площу до 200 квадратних метрів. І стартова ціна продажу на аукціоні становитиме максимум 1,5 -2 мільйони гривень. А якщо продати приміщення частинами, то у кінцевому результаті бюджет має можливість поповнитися близько 5-ти мільйонами гривень. Оскільки вартість квадратоного метра становить 3000 гривень. Ще жодного разу ми не давали згоду на продаж приміщень комунальної власноті з такою оцінкою квадратного метра. До цього часу оціночна вартість продажу квадратного метра площі становила 1000-1500 гривень. І до бюджету надходило не більше 50 тисяч гривень за об’єкти. Тому я звертаюся до депутатів підійти до даного питанння виважено та відповідально, оскільки воно мало того, що  затягнулося в часі, а й є вигідним для громади у плані фінансових надходжень. Та й покупці, які мають бажання придбати частини приміщень, просто не можуть зрозуміти, чому їм у цьому перечать?

У подальшому Руслан Мороз вкотре  заявив, що навіщо тоді збирається земельна депутатська комісія, яка працює по декілька годин, коли на сесії тексти рішень піддаються сумніву та розпочинається нікому не потрібна полеміка. Навіщо запрошувати на комісію людей, які мають бажання придбати приміщення, обнадіювати їх, обіцяти позитивне вирішення їх заяв, коли на сесії дехто із депутатів починає гратися у політику?

Проте  думка присутніх в залі деяких депутатів або  напередодні запропонований  кимось сценарій голосування звели до того, що двічі рішення провалювалося. І яким чином ці приміщення продаватимуться надалі, або може хтось потрібний вже на них кинув око, – сказати важко.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!