На сесії Володимир-Волинської міської ради виносилося декілька питань, які стосувалися  бюджету, громадського бюджету участі та фінансування соціальних програм.

Що стосується бюджету участі, який на 2019 рік становитиме 1млн 300 тисяч гривень, то під час обговорення даного питання, депутат Максим Климюк запропонував удосконалити систему електронного голосування.

«Якщо вона й надалі діятиме у тому вигляді як є, то не усі жителі міста матимуть змогу проголосувати за той чи інший громадський проект. По-перше: голосує тільки той, хто має платіжну картку банку. По-друге: не всі  мають доступ до електронного голосування», – наголосив депутат та порекомендував прийняти рішення із даним доповненням.

Розійшлися думки депутатів під час затверддження Програми соціального захисту населення в частині відшкодування коштів приватним перевізникам за пільгове перевезення пасажирів.

«Щороку депутати дають згоду на виділення 600 тисяч гривень на покриття затрат приватним перевізникам за пільгове перевезення пасажирів, – звернувся до присутніх депутат Максим Климюк. – Декілька років тому три автобуси «Сетра», які надійшли у місто як благодійна допомога із Німеччини, перевозили пільговиків. Однак десь вони зникли і ми навіть не знаємо, в якому  перебувають стані.  То може економічно доцільніше виділити оті 600 тисяч на перевезення пасажирів  цими   автобусами за   пільговими маршрутами?»

Його підтримав голова благодійного Фонду “Матері Божої неустанної помочі” Микола Гінайло , який передав вищезгадані автобуси у комунальну власність міста та ряд депутатів, зокрема депутат Іван Омельчук. Їх мотивація полягала в тому, що пільговиків нині у Володимирі-Волинському є достатньо (УБД, атошники, люди з інвалідністю, афганці, діти із багатодітних родин), тож варто все ж таки запустити ці автобуси за трьома пільговими маршрутами, на що скерувати  600 тисяч гривень, які планується віддати в якості компенсації приватним перевізникам.

«Потрібно поставити крапку в цій проблемі, – наголосив депутат Іван Омельчук. – Я пропоную повернути в місто три пільгових маршрути, оголосити конкурс серед перевізників, які дадуть згоду перевозити пільговиків безкоштовно. І цьому перевізнику, який виграє конкурс, потрібно  компенсувати затрати із міського бюджету».

На завершення обговорення даного питанння дійшли до спільного знаменника: провести розрахунок затрат на пільгове перевезення автобусами «Сетра»; у випадку, коли затрати не перевищуватимуть 600 тисяч гривень, вирішити питання про вихід даних автобусів на пільгові маршрути.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!