Про те , що звіт депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян Володимир-Волинської міської ради, який готував та подав на розгляд  сесії   міської ради голова постійної комісії Олег Тимосевич, не  затвердять, важко було спочатку  спрогнозувати.

Може на це негативно вплинув дещо неконкретний виступ самого голови комісії, котрий не надав ні статистики, ні зумів навіть дати   відповіді на  деякі запитання, які прозвучали від секретаря ради Олега Свідерського та завідділом  організаційно-аналітичної робти Ірини Ліщук. Проте ці запитання, на нашу думку, готувалися задалегідь, бо були підкріплені навіть відповідними документами. У ході обговорення  склалося враження, що рішення по    звіту  діяльності депутатської комісії заздалегідь  планувалося  провалити.

Коли голова комісії наголошує, що  не завжди рішення ради розглядалися та приймалися із дотриманням закону («зневажанням закону»), якось з боку це виглядає дивно.  Бо коли секретар Олег Свідерський  запитав, чи рішення по звіту розглядалося на засіданні комісії, Олег Тимосевич довго думав, що відповісти.

Більше року тому, продовжував Олег  Свідерський, голові комісії  було дано доручення заслухати на засіданні окремих депутатів, які не беруть участі в сесіях. Однак за увесь цей час відповіді на доручення немає.  У свою чергу Тимосевич наголосив, що без депутата, який   ні разу не з’явився на засідання, без його пояснень не можна прийняти відповідне  рішення.

Депутат Руслан Мороз був здивований, коли на засіданні комісії, звіт якої слухався на сесії, не виносяться важливі питання, зокрема його цікавило рішення  щодо визначення пропорційності кількісного складу кординаційної ради з питань бюджету участі. А якщо точніше – законність їх обрання.   Не розглядала попередньо   комісія текст Статуту ритуальної служби, оскільки на запитання Руслана Мороза  щодо  призначення її керівника, відповіді не надійшло. Як і не почув відповіді від голови комісії на те, що більше трьох місяців Руслан Мороз не отримав  документи (рішення засідань спілок), які свідчать про першочерговість надання земельних ділянок учасникам АТО.

«Комісія – це не той орган, який все вирішує», – зазначив на завершення Олег Тимосевич. Однак Руслан Мороз все ж таки зауважив, що завдяки Олегу Тимосевичу було внесено певні коструктивні зміни   під час оцінки законності прийняття деяких рішень. Депутатська активність значно зросла. Тому він вважає, що звіт потрібно прийняти до відому та оцінити роботу комісії позитивно.

Проте депутати все ж таки рішення щодо звіту не прийняли. Напевно, це єдиний прецедент в роботі ради цієї каденції.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!