«Слово і Діло»  опублікувало інфографіку, як виконують свої обіцянки народні депутати.  Черга дійшла до депутатів-мажоритарників Волинської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Всього в регіоні п’ять мажоритарників, очолює рейтинг Ігор Гузь: з 83 своїх обіцянок він виконав 39, а 13 – провалив. Останню обіцянку Гузь дав тиждень тому, правда, вона не відноситься до компетенції народного депутата: знайти фінансування для облаштування у Володимирі-Волинському та Нововолинську урбаністичних просторів. Йдеться про створення сучасних просторів на місці занедбаних територій – облаштування скверів, парків і вулиць. У грудні народний депутат не виконав обіцянку організувати в Києві страйк, якщо влада буде намагатися заморозити будівництво 10-й Нововолинської шахти. Гузь заявляв, що 10 млн грн, які передбачені на шахту, фактично означають скорочення штату, консервацію або закриття. Незважаючи на те, що фінансування не було збільшено, обіцяний страйк шахтарів у столиці так і не відбувся. Зате Гузь, як і обіцяв, 1 березня проголосував за законопроект про антикорупційний суд.

Друге і третє місце в рейтингу ділять Ігор Лапін і Степан Івахів: у обох виконано 33% обіцянок. Лапін обіцяв, зокрема, підтримувати будь-які заяви генерального прокурора на зняття недоторканності з народних депутатів.

Івахів провалив свою передвиборну обіцянку внести до Верховної Ради законопроект про зменшення кількості чиновників. У 2015 році він проголосував за проект закону «Про державну службу», який передбачає скорочення чисельності державних службовців, однак своїх ініціатив так і не вніс.

Четверте місце в рейтингу зайняла Ірина Констанкевич, яка виконала 20% своїх обіцянок. А замикає рейтинг Сергій Мартиняк. У 2016 році народний депутат провалив обіцянку сприяти європейській інтеграції України – в Раді він не голосував за відповідні законопроекти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!