Хто з нас не мріє про подорожі навколо світу? Піднятися на Ейфелеву вежу, побувати у Луврі, скупатися у Середземному, Червоному чи Егейському морях, або ж подивитися  на піраміди чи кратер вулкану… Цей список можна продовжувати, адже цікавих місць на планеті – безліч, а от можливості, як до них добратися, –  обирає кожен сам. Однак більшість віддає перевагу туристичним агенціям, які не тільки допоможуть з придбанням путівки й обраним маршрутом, а й проконсультують в усіх питаннях. Здебільшого українці надають перевагу відпочинку у сонячній Туреччині та загадковому Єгипту. Та із запровадженням безвізового режиму, перелік країн, які стали доступними для них, значно розширився. Щодо цінової політики, вона є різною і залежить як від курсу іноземної валюти, так і від обраного маршруту. І хто б там що не говорив про низький рівень життя у країні, але при бажанні можна собі дозволити відвідати стареньку Європу хоча б раз на рік. На це навіть знаходять гроші й пенсіонери.

Де відпочивають володимирчани? Які країни відкрив для них безвіз? Їх ціна? А також як побачити максимум, заощадивши? Про це та інше виданню розповіли у туристичній агенції «TUI» її директор Аліна Дмитрук та менеджер з туризму Анна Давидова.

– Наше агентство успішно діє у Володимирі ось уже третій рік. Протягом цього часу вдалося не тільки наростити клієнтську базу, а й завоювати довіру у людей, – розповідає пані Аліна. – Оскільки звернувшись один раз у «TUI», вони роблять це знову. І не тільки володимирчани, а й мешканці інших міст й навіть країн.  Ми працюємо по індивідуальних запитах кожного, беручи до уваги побажання та цінову політику.

-Окрім Туреччини та Єгипту, яким країнам надають перевагу?

-Болгарії, Чорногорії, ОАЕ, Хорватії, Греції, Ізраїлю, …

-Яку роль відіграв безвіз у плані мандрівок?

-Велику. Українці стали більше цікавитись європейським напрямком. Зокрема, Францією, Іспанією, Італією. Окрім того, клієнтів побільшало, адже тепер не потрібно турбуватися про отримання візи  і витрачати зайві кошти. А просто сісти в автобус чи літак і вирушити у будь-яку країну.

-Відпочинок за кордоном – задоволення не з дешевих. Тож не кожен може собі його дозволити. І все ж цікаво: чи є тури, які не потребують великих коштів?

-Ми пропонуємо кількаденні екскурсійні тури країнами Європи від 45 євро. Зазвичай у них входять такі країни як Польща, Чехія, Угорщина, Австрія, Франція – додає Анна Давидова. –  На ціну впливають умови перебування, тип харчування та транспорту, оскільки дістатися можна як автобусом, так і літаком, та курс валюти. Такі тури дозволяють собі навіть пенсіонери. Та якщо порівняти ціни на пляжний відпочинок в Україні, дешевше і комфортніше це буде зробити за кордоном. Зокрема, у тій же Болгарії чи Туреччині. Зекономити також допомагає раннє бронювання, пакетні тури в такому випадку обійдуться клієнтам на 25-50 відсотків дешевше. Окрім того, у нас діють знижки на свята.

-А чи пропонуєте екскурсії по Україні? І куди саме?

-Так, звичайно. Пропонуємо сиро-винні та релакс-тури Закарпаттям, зокрема, у Берегово, Косино, також є Львівський напрямок, досить цікаві тури Поділлям.

-Які нові маршрути додались?

-Віднедавна клієнти зацікавились Азією, зокрема країною Оман, В’єтнамом, Грузією. Стає більш популярним Маврикій. А ось у Фінляндію їдуть дуже рідко через високі ціни на путівки, хоча це дуже прекрасна країна. Та все ж більшість надає перевагу перевіреним курортам  Туреччини та Єгипту. До речі, у Туреччину можна літати по ID-карткам.  Одним з основним факторів, що приваблюють туристів, є система «все включено». Хоча варто зауважити, окрім цього там дуже хороший сервіс у готелях та чисте море. Чимало клієнтів після Червоного, Середземного або Егейського морів відмовляються від Чорного в Україні.

-У кожній країні діють свої закони, про які не всі туристи знають. Зокрема ті, хто перший раз відвідує її. Чи розповідаєте їм про них?

-Так. Насамперед задля комфорту та безпеки самих клієнтів. Якщо говорити про ОАЕ, слід зважати, що це – мусульманська країна, як і Туреччина та Єгипет, – розповідає Аліна Дмитрук. – Тож закони там різняться, скажімо, від європейських. Наприклад жінкам на вулиці не рекомендується носити відвертий або прозорий одяг. Не прийнято розпивати спиртні напої у громадських місцях, палити та смітити, оскільки це тягне за собою кримінальну відповідальність. В Еміратах діє сухий закон, тож алкоголь дозволяється вживати лише у ресторані, барі або у номері готелю, а для паління є спеціально облаштовані місця.  У Єгипті правила для туристів подібні. Якщо ж у вас виникло бажання сфотографуватися з кимсь із місцевих, спочатку потрібно попросити у нього дозвіл. Зрозумілим є бажання туристів залишити на пам’ять про цю загадкову країну щось незвичайне, наприклад шматочок піраміди або її уламок, що валяється біля підніжжя, чи корали або їх частинки, які нерідко виносить хвилями на  узбережжя. Такі об’єкти охороняються державою і вивозити їх з Єгипту  заборонено. Загалом, перед тим, як вирушати у будь-яку країну світу, варто ознайомитися з її законами та правилами, щоб відпочинок був безпечним і комфортним.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!