2,1 мільйон гривень  понад план   надійшло до Володимир-Волинського міського бюджету. Про це повідомила на оперативній нараді начальник фінансового управління Тетяна Шибирин. Поряд з тим, держава ще не повернула 1,6 мільйона акцизного податку. І якщо ці дві суми додати, бюджет міста додатково одержав би 3,7 мільйона гривень.

До наступної сесії (попередньо до квітня) міський бюджет, як сподівається керівництво міста, планує одержати близько 6 мільйонів гривень. То може треба владі подумати над тим, як би дещицю викроїти на ремонт приміщення, що у самісінькому центрі міста, де перебуває відділ ДРАЦС? Адже цьогріч місто святкуватиме своє 1030-річчя. І поряд з «Володимирським узвозом» якось не личить стояти обшарпаній, загадженій з усіх боків  будівлі…

Чомусь тільки після журналістської публікації на сайті «ВолодимирМедіа», міська влада пригадала, що у комунальній власності перебуває цей будинок, який щомісяця приносить міській казні декілька тисяч гривень орендної плати?

На нещодавній сесії  відбувся перерозподіл вільних залишків. Не акцентуватимемо увагу на усьому переліку об’єктів, видатки на які проводитимуться за рахунок коштів бюджету розвитку. Зупинимося на одному – КМЦ. Згідно додатку до рішення сесії, 417767 гривень планується  витратити на його реставрацію, а  саме на підсилення будівельних конструкцій.

«400 тисяч виділили на ремонт культурно-мистецького центру. Він побудований на плавунах. Там утворилася серйозна тріщина. На ліквідацію цієї тріщини також виділили гроші», – зазначив міський голова, віповідаючи на запитання журналістів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!