У місті урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр – установу яка максимально охоплюватиме реабілітаційними, дефектологічними, психологічними та соціальними, послугами діток з інвалідністю та одночасно виконуватиме роль міської психолого-медико-педагогічної комісії та консультації. Центр створено для корекційної роботи з дітьми віком від 2 до 18 років, які мають різні види нозологій, тобто, обмежень за видами захворювань немає. Станом на день відкриття 22 сім’ї, які виховують діток з інвалідністю, оформили письмово заяви на прийняття дітей на обслуговування центру, але охочих набагато більше. Йдеться на сайті міської ради.

З місцевого бюджету виділено 326 276 грн на проведення ремонтних робіт та забезпечення заробітною платою працівників центру. Ще 174 518 грн  надійшло з державної казни за сприяння народного депутата Ігоря Гузя. Народний обранець чесно зізнався, що спочатку відкривати такий центр планували разом з Оленою Токарєвою у сусідньому місті, але далі планів це не пішло. Натомість у Володимирі-Волинському на потреби сімей, що виховують діток з особливими потребами, відгукнулась міська влада: виділили приміщення, зробили ремонт, владнали установчі документи та сформували штат працівників.

Слід вказати, що на цей час у центрі виділено 9.5 ставок для штатних працівників. На конкурсній основі, окрім директора та бухгалтера, прийнято двох практичних психологів  та двох дефектологів. А от пошуки кандидатів на зайняття посад медичної сестри та реабілітологів іще тривають. Тим не менше, старт роботі даний. І з цього дня дітки матимуть змогу перебувати у чудовому пристосованому середовищі зі спеціалістами з колекційної роботи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!