Тарифи на перевезення міським громадським транспортом завжди турбують не лише перевізників, а й  громаду. Одних – щоб не залишитися у програші, інших – бо б’є по кишені. Адже при діючих законах щодо пільгової категорії людей, цим правом може скористатися не кожен.

У Володимирі-Волинському тарифи не переглядалися з лютого 2017 року.  В даний час вартість проїзду  на перевезення одного дорослого пасажира по місту становить  3,00 грн,  а на перевезення дитини віком від 6 до 15 років – 1,50 грн.

З того часу мінімальна заробітна плата зросла, вартість пального  також. Вже не ведеться розмова про енергоносії та запасні частини до транспортних засобів. Тому це питання як ніколи визріло на часі.

Про це нагадав під час оперативної наради 06 березня Володимир-Волинський міський голова, аргументуючи тим, що зважаючи на  нинішні   тарифи на проїзд, які вже не відповідають затратам, що несуть перевізники, довгий час не можна у місті знайти перевізника на маршрут №9. При тому навів у приклад сусідній Ковель, де тарифи вже переглянуті.

На офіційному сайті міської ради  розміщено проект рішення виконавчого комітету міської ради “Про   встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі».

Тариф,  який пропонують перевізники за перевезення пасажирів міським транспортом у межах міста, становить 4,0 гривні для дорослих та 3,0 гривні – для дітей віком від 6 до 15 років.   Однак дані пропозиції (розрахунки) перебувають на стадії розгляду та вивчення Антимонопольним комітетом, який має подати свій висновок.  Проте остаточну крапку у цьому питанні мають поставити громадські слухання, які  відбудуться 16 березня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!