Ми вже не уявляємо своє життя без банківських установ. Вони поступово, як той кліщ, впилися в наш побут і тепер навіть  більша половина  пенсіонерів свою пенсію отримують на банківську карточку. Не ведеться мови   про усіх решту людей працездатного віку, котрі за волею долі частенько оформляють кредити, одержують заробітні плати  або ж довірять свої заощадження банкам.

Уся ця прелюдія зводиться до  функціонального начиння банкоматів, якими користуються жителі Володимира-Волинського.  Особливо є нарікання на швидкість  обслуговування клієнтів. Зокрема  дратує робота банкоматів «Приватбанку». В них настільки повмонтовано різноманітних додаткових функцій, що допоки знімеш гроші, можна не лише втомитися все вичитувати на табло, а й не дочекатися своєї картки назад.

Досить неприємна історія трапилася з одним із клієнтів «Приватбанку», який на минулих вихідних вирішив здійняти декілька сотень. Підійшовши до банкомату, що на вулиці Ковельській, та вкинувши в нього картку, спочатку почав відповідати на безліч   запитань та додаткових пропозицій. І тільки через декілька хвилин цей залізний монстр виплюнув запитувану суму грошей. А потім ще веселіше стало: то табло питає, чи брудний банкомат, чи ні; чи хоче клієнт долучитися до благодійництва і т. п. І допоки цей клієнт відповідав на запитання, банкомат просто зажував карточку. Все. Кінець. Добре, що людина виявилася досить-таки «продвинутою» і відразу ж заблокувала карточку за допомогою свого мобільного телефону. А якби це був пенсіонер? Куди йти, що робити?

Ми спеціально не називали ні номеру банкомату, ні адреса, де він вмонтований. Бо практично усі приватбанківські банкомати нагадують гальмівну систему на фоні собі подібних з  інших банків. То може замість отих додаткових функцій, варто подумати про їх спрощення та доведення до максималізму процес зняття коштів? А той, хто забажає збільшити кредитний портфель або дізнатися депозиту ставку, той самотужки вирушить до банку та про все дізнається. Хіба не так, шановні клієнти «Приватбанку»?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!