13 березня у Володимирі-Волинському відбувся круглий стіл, приурочений Міжнародному дню захисту прав споживачів, який відзначається 15 березня.

На цю зустріч прибула делегація із представників управлінь та відділів під керівництвом заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Генадія Кожевнікова. Паралельно в одному із кабінетів міської ради здійснював прийом громадян юрист цієї установи.

Після знайомства з представниками Держпродспоживслужби, запрошені на круглий стіл підприємці міста підготували ряд запитань, які стосувалися порядку реалізації продукції, пакету документів на придбаний товар, зокрема для харчування дітей, порядок укладання договорів на постачання товарів та міру відповідальності за недотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів.

Щодо перевірок, які здійснює Держпродспоживслужба, варто зазначити, що  її працівники  проводять планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання. У Володимирі-Волинському така перевірка проведена у магазині «Наш край» на предмет якості товарів, проте інформація, викладена одним із покупців у соцмережах, не підтвердилася.

На завершення наголошувалося на єдиному: якщо споживач придбав неякісний товар або продавець чи підприємець відмовився надати усі належні на нього документи, він повинен  скласти заяву, в якій описати ситуацію, за наявності надати копію підтверджуючого документу та надіслати до вищезгаданої установи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!