Із 13 березня в Україні стартував перехід на сучасну модель викликів лікарів додому. Міністерство охорони здоров’я оновлює алгоритм у рамках реформи охорони здоров’я. Тепер пацієнт і лікар зможуть спілкуватися по телефону і разом приймати рішення про необхідність візиту.

«Пацієнт та лікар зможуть отримати доступ один до одного по телефону. Час лікаря є цінним та обмеженим суспільним ресурсом. Кожен пацієнт повинен розуміти, що коли лікар іде до нього додому, він не допомагає щонайменше трьом іншим пацієнтам. Пацієнт та лікар будуть разом приймати рішення про необхідність візиту додому», – повідомляється на сайті МОЗ.

При цьому, усе звітування про прийоми, проведені лікарем зводиться до 4 цифр в день: загальна кількість звернень дорослих і дітей та кількість відвідувань дорослих та дітей вдома.

Що ж, новації в деякій мірі   досить-таки цікаві. Крім того, з 1 квітня нам потрібно обрати свого сімейного лікаря, аби запрацювала програма «Гроші ходять за пацієнтом». Тому за коментарем з усіх цих питань видання вирушить до адміністрації Володимир-Волинського ТМО.  Слідкуйте за нашими публікаціями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!