Генерал-майор Олександр Савченко каже, що готовий очолити Волинську облдержадміністрацію замість Володимира Гунчика. Про це генерал-полковник розповів 15 березня в ексклюзивному коментарі журналістам телекомпанії «Аверс», повідомляють Волинські новини.
Савченко зазначив, що офіційного документу про своє призначення ще не бачив. Проте, каже, в кулуарах Кабінету Міністрів після засідання уряду 14 березня чув, що таке рішення вже прийняте.
«Я рішення офіційно ще на руках не тримав, так само про все читаю все в інтернеті. Знаю, що вчора на засіданні уряду це питання розглядали. В кулуарах кажуть, що уряд погодився. Так це чи ні, напевне, будемо схилятися до того, що так», – каже Олександр Савченко.
Зазначимо, що генерал-полковник Савченко займав досить високі державні посади протягом своєї кар’єри. Зокрема, це керівні пости у правоохоронних органах, був директором Департаменту економічної безпеки НАК «Нафтогаз України». 2014-2016 роках, а потім – головою наглядової ради «Нафотогазу». Виграв конкурс та став першим заступником голови Київської облдержадміністрації. Також Олександр Савченко – кандидат юридичних наук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!