Шоу «Битва талантів», на якому учасники боротимуться за звання най-най талановитішого та головний приз, відбудеться менш як за добу. З поміж кількох десятків дарувань журі потрібно буде визначитись з переможцем. І якщо імена претендентів організатори тримають у таємниці, то суддівський склад вирішили озвучити.

Знайомтеся: Галина Конах – лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, учасниця конкурсу «Голос країни», переможниця Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2012».

Олег Борбелюк – директор меблевого підприємства “Гербор-Холдинг”, фіналіст Волинського проекту “Топ-волиняни”.

Ніна Фурдило – режисер обласного науково-методичного центру культури, організатор обласних культурно-мистецьких заходів та проектів.

Людмила Бурбура – директор рекламно-продюсерського центру “Вінкс”, фіналістка Всеукраїнського проекту «100 успішних жінок України», автор дитячої книги «Спогади старої Феї» , організатор дитячих фестивалів та засновниця театрально – модельної школи для дітей.

Сергій Лященко – переможець шоу «Битва талантів-2017», музикант, який самотужки освоїв вірменський інструмент дудук, кандидат у майстри спорту з боксу, переможець всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!