Вчора у місті обирали найталановитіших. Шоу «Битва талантів» зібрало на сцені районного будинку культури двадцять шість учасників, які дивували глядачів співом, танцями, віршами та математичними здібностями. Варто зазначити, що цього разу конкурс вийшов поза межі міського, і охочі взяти у ньому участь приїхали з Рівне, Луцька, Турійська, Іваник. Відмінністю від попереднього шоу було те, що цього разу воно відбувалося в один тур і не називались учасники. І ще один момент: зал був переповнений. Це говорить про те, що захід набирає популярності. А значить організатори добряче доклали до цього зусиль.

Оцінювало конкурсантів журі у складі Галини Конах – лауреатки всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, учасниці конкурсу «Голос країни», переможниці Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2012». Олега Борбелюка – директора меблевого підприємства “Гербор-Холдинг”. Ніни Фурдило – режисерки обласного науково-методичного центру культури, організатора обласних культурно-мистецьких заходів та проектів. Людмили Бурбури – директорки рекламно-продюсерського центру “Вінкс”, фіналістки Всеукраїнського проекту «100 успішних жінок України», автора дитячої книги «Спогади старої Феї» , організатора дитячих фестивалів та засновниця театрально – модельної школи для дітей та Сергія Лященка – переможця шоу «Битва талантів-2017».

Відкривав «Битву талантів» переможець 2017 року – Сергій Лященко. Хлопець знову чарував грою на дудук. Організатор і засновник конкурсу депутат міської ради Максим Климюк привітав усіх у залі і подякував  причетним до свята. У своєму виступі він зізнався, що був вражений кількістю учасників у попередніх турах, і це наштовхнуло його на проведення цьогорічного заходу. Оскільки вхід був безкоштовним, він звернувся до глядачів з проханням підтримати благодійними внесками п’ятирічного Станіславчика, котрому вкрай необхідне медичне обладнання. Для цього у холі будинку культури знаходились скриньки, у які кожен міг внести свій внесок.

Отже, шоу почалося… з пошуків перших учасників, котрі заблукали десь у залі, і їх список трохи змістився. Першою на сцену вийшла Любов Стоянович. Дівчина вже не вперше демонструє свій вокальний талант. На минулорічному конкурсі вона чарувала сольним співом, але робила це радше у своє задоволення. Цього разу вирішила взяти участь і поборотися за перемогу. Хлопець, який любить село і маму – Іван Волинець вийшов на сцену з гітарою. Іваничівські «Брати», саме так називалось тріо з Лукович, котрі виконали хіт відомої співачки Селени Гомес «Love you like a love song». Не можливо було не помітити підтримки, яка голосно вітала хлопчачу команду.

   «MJump Dance School» увірвася на сцену і підірвав зал запальними танцями. За ним вийшла на сцену Дана Оцалюк з вокальним виступом. Після чого наймолодші п’ятирічні учасниці Яна Климюк, котра декламувала вірш, та Наталочка Сівак з піснею подарували усім  приємні емоції.

Досить сильними були наступні виступи дівчачого тріо у червоних сукнях «Серця трьох», котрі виконали українську народну пісню акапелло. Варто зазначити, що ці талановиті співачки є частими гостями різноманітних пісенних конкурсів та фестивалів, на яких нерідко стають переможницями. А також Анни Михалюк, котра зірвала оплески залу сольним виконанням пісні «Моє».

Десятирічні та п’ятирічні студенти академії розвитку «Smartum» Роман Коряжнов, Знеслав Митошоп та Єва Шустовська дивували глядачів математичними здібностями. Учасник минулорічного шоу Юрій Бурцан, котрий усім запам’ятався віртуозною грою на гітарі, цього разу вирішив вразити усіх, зігравши на двох інструментах.

Луцький квартет  “Luciano” вже давно називають «волинськими соловейками». У репертуарів чотирьох красенів близько тридцяти світових хітів і українських народних пісень. На шоу вони вирішили представити «Туман яром», зірвавши оплески залу та журі. Артем Матвійчук запам’ятався глядачам читанням авторського репу, щоправда, на російській мові, але слова чіпляли за душу, бо стосувались бойових дій на сході та політичної ситуації у країні. Юна скрипалька Олександра Костюк хітом барбадоської співачки Ріанни «Diamonds» змусила піднятися журі.

Рівненська учасниця Іванка Лисичук  не тільки чуттєвим співом і грою на роялі, а ще манерою виконання нагадувала Тіну Кароль. Не останню роль відігравала й артистичність цієї юної співачки, що не залишилось непоміченим суддями. Ані Назарян сильно виконала пісню «Там, де ти є».

Завершила свято, і водночас порвала зал на шматки вокалом Ліна Ткачук. Більше того, виконуючи твір на іноземній мові, було помітно, що дівчина знала, про що йдеться у пісні і передала усі емоції. Журі і глядачі це оцінили, підтримавши юну співачку оплесками стоячи.

І ось настав найзворушливійший і найочікуваніший момент – нагородження. Усі учасники отримали дипломи. Подарунки від меблевого підприємства «Гербор Холдинг» дістались юному студенту академії розвитку «Smartum»  Роману Коряжнову, скрипальці Олександрі Костюк та Ліні Ткачук. Керівник компанії Олег Борбелюк зазначив, планувалось нагородити одного учасника, але ця трійця настільки вразила його, що вирішив відзначити кожного. Від власника мережі «Кава авеню» Володимира Омелянюка Ліна Ткачук отримала кавовий набір.

Людмила Бурбура вручила подарунки двом маленьким учасницям Яні Климюк та Наталочки Сівак та запросила їх на дитячий творчий фестиваль до Львову. Скрипалька Олександра отримала запрошення на показ дизайнерського одягу. Квартет  “Luciano” чекатимуть у місті Лева на міжнародному конкурсі «Міні міс та містер Лемберг». Ліна Ткачук має запрошення на  фестиваль дитячої творчості та фотосесію, на якій Людмила Бурбура пообіцяла подарувати дизайнерську сукню.

   Отож третє місце посів танцювальний колектив під керівництвом Романа Дячка MJump Dance School, Друге – Іванка Лисичук. а перше розділили між собою квартет “Luciano“, Юрій Бурцан та Ліна Ткачук. Усі переможці отримали призи – путівки від туристичної агенції «Море турів», яка виступила одним зі спонсорів заходу.

Членкиня журі Галина Конах відзначила, що конкурс відбувся на досить високому рівні, і вона приємно вражена кількістю талановитих учасників. Ніна Фурдило підтримала колегу, і додала, що Волинь завжди була і залишається співучим краєм, а шоу ще раз це підтвердило. Людмила Бурбура теж не приховувала емоцій і запропонувала Максиму Климюку об’днатися і створити львівський варіант «Битви талантів».

     І на завершення кілька слів про тих, хто долучився до свята. Це «Гербор Холдинг», мережа «Кава авеню», магазин «Світ подарунків», туристична агенція «Море турів» та голова районної ради Роман Гук. Інформаційними спонсорами виступили «Володимир Медіа», газета «Слово правди», Інтернет-видання «Буг» та АТМ «Володимир».

  Що ж, свято вдалося. Таланти маємо. Чекаємо нових конкурсів.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!