Ще на дворі сніжна пора, однак проблема доріг вже постає на часі. Саме на цьому акцентувалася увага 20 березня на оперативній нараді у Володимир-Волинського міського голови.

Перш за все потребує щебеневого підсипання вулиця Броварна, на часі – ремонт дороги до цегельного заводу. Однак міський бюджет не безрозмірний, тому  варто жителям вулиць створювати вуличні комітети, на умовах співфінансування виготовляти проектно-кошторисну документацію на ремонт вулиць.

Поруч з тим, потребує вирішення питання заборони руху центром міста важковагового транспорту, який поступово   капітально відремонтовану вулицю Луцьку  призводить до стану ямковості .

Досить-таки непроста ситуація із благоустроєм вулиці Наталії Ужвій, де свого часу місцева птахофабрика побудувала декілька гуртожитків для працівників, однак з часом «відхрестилася» від їх утримання. Ці будівлі передані у комунальну власність, тому й вирішувати проблеми жильців цих гуртожитків доводиться міській владі.

Як наголосив на брифінгу міський голова Петро Саганюк, нещодавено на прийомі побували мешканці цієї вулиці зі своїми проблемами.

«Депутат Руслан Мороз  займається питаннням встановлення там дитячого майданчику та освітленням вулиці, на яке піде не менше мільйона гривень. До того ж треба відремонтувати дорогу. А всього перевиконання бюджету за квартал прогнозується в межах 5 млн.грн.», – зауважив Петро Саганюк.

Підіймалося питання монетизації пільг, зокрема безкоштовного проїзду  міським транспортом. «Хоча ще документи в роботі,  передбачається тридцять пільгових поїздок на місяць. Це для міського бюджету обійдеться у 960 тисяч гривень», – зазначив міський голова.

До слова, у місті проживає 8200 пільговиків. Хто одержить право на ті 30 безкоштовних поїздок – покаже час.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!