Щось з володимир-волинським  народним слугою Олексієм Панасюком останнім часом коїться не так. Заробивши собі авторитет на волонтерській діяльності,   виборов   місце депутата Волинської обласної ради від  «Самопомочі»,  та замість того, щоб вирішувати проблеми округу, виборців, потрапляє у гучні скандали. То скоїв ДТП  і не прибув до суду, коли його питання розглядалося.  Не бажає спілкуватися із журналістами та прокоментувати вищезгаданий випадок.

І ось вчергове, у нічну пору доби 21 березня  Панасюк потрапляє у ще більший скандал, який  набув запаху оковитої. І у такій дозі, що за словами працівників Володимир-Волинського лікувального закладу, куди його доправили правоохоронці для проведення аналізу на вміст алкоголю у крові,   народний обранець  ледве стояв на ногах у білій сорочці та  костюмі. Як і подобає депутату…

Коментуючи даний випадок, начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик наголосив, що  дійсно такий випадок із обласним депутатом зафіксований. Проте у лікарні  Панасюк відмовився проходити тест на алкоголь. Але результати огляду такої особи на стан сп’яніння підтвердили наявність цього правопорушення і лягли  в основу справи про адміністративне правопорушення  за статтею 130 «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Матеріали доправлені до суду і яким чином він їх розгляне – це вже питання часу.

За інсайдерською інформацією, у лікарні Панасюк вів себе неадекватно. Із приймального відділенння, зрозумівши, що йому пропонують пройти тест на вміст алкоголю в крові, полопотів  у… дитяче. Замкнувся у вбиральні і репетував та викрикував різну нісенітницю, тим самим побудив не лише медичний персонал, а й маленьких пацієнтів, які знаходилися на лікуванні.

До слова, допоки з ним панькалися, він встиг викликати підмогу, яка й забрала його дорогезне авто з-під ТМО.Наразі чекатимемо суду і коментарів як судді, котрий  виносив рішення, так і начальника правоохоронців.

Ну що ж тут можна додати? Ганьба такому обранцю. Однак є і й комічна ситуація. Усі пам’ятаємо як Панасюк та Зінкевич заткнули язики у найглибше місце свого тіла, коли інші депутати відстоювали госпітальні округи у своїх районах. Та чи знав пан Олексій, що йому доведеться за рік по тому потрапити до рідної лікарні, на яку наплював, та ще й по такій причині. Не дарма кажуть: шляхи Господні несповидимі. Дітей шкода, яких полякав уночі…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!