На засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 21 березня, виносилося питання затвердження тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування і режимі маршрутного таксі.

Під час обговорення даного питання та прийняття відповідного рішення розглянуто дві пропозиції. Перша – від перевізників, яка стосується граничного часу перевезення учнів за тарифом у 2 гривні. Такий тариф  для них діятиме лише   до 21 години.

Друга – від депутата міської ради Ярослава Жука, котрий  рекомендував перевізникам та управлінню житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому розглянути до 1 вересня питання встановлення у транспортних засобах спеціального обладнання, необхідного для впровадження електронного продажу квитків.  Оскільки  тільки електронний продаж квитків дасть можливість відслідкувати фактичні затрати, понесені перевізниками на певних маршрутах.

Рішення виконавчого комітету прийнято із вищезгаданими пропозиціями. Отже,  тариф на перевезення у межах міста становитиме 4 гривні; до села Зимне- 5 гривень; до сіл Фалемичі, Шистів та Горичів – 6,00 гривень; до дачних масивів «Марс» та «Сонячний» – 6,50 гривні.

Для дітей шкільного віку від 6 до 14 років вартість проїзду з 1 вересня по 31 травня становитиме 2 гривні, а у літній час – 3 гривні.  Діти до 6 років користуватимуться маршрутками безкоштовно. Проте з однією умовою: вони не мають права займати окреме місце.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!