4 квітня з 10.30 до 16.00 у місті Володимирі-Волинському за адресою вулиця Устилузька, 17 (територія поблизу ЦНАПу) працюватиме мобільний сервісний центр  МВС у Волинській області. Йдеться на сайті міськради.

Для того, щоб отримати послуги з  реєстрації та перереєстрації автотранспортних засобів, замінити посвідчення водія, отримати посвідчення водія міжнародного зразка чи довідку про відсутність судимостей, не потрібно їхати до обласного центру. У нашому місті прийом громадян з вказаних питань здійснюватимуть два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС

Пересувні сервісні центри МВС, оснащені сучасним обладнанням, виїжджають за графіком у населені пункти України та надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС. Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області vol.hsc.gov.ua, отримати консультацію – на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Волинській області» https://www.facebook.com/scvolyn/ або за телефоном (0332 77-19-74.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!