Обіцяні керівником і засновником підприємства “Гербор Холдинг” Олегом Борбелюком подарунки отримали одні з найкращих учасників шоу “Битва талантів”, яке відбулося 17 березня у Володимирі-Волинському. Меблева продукція, яка є чи не в кожній оселі українців, а також яка реалізується у 28-ми країнах світу, тепер прикрашатиме кімнати юних володимирчан.

Нагадаємо: переможниця шоу, вокалістка з сильним голосом Ліна Ткачук,  юний математик Юрій Коряжнов та скрипалька Олександра Костюк найбільше вразили своїми талантами директора “Гербор Холдингу” Олега Борбелюка. Під час виступу по закінченню конкурсу він зазначив, що планувалось визначити одного переможця, для якого підприємство підготувало подарунок. Однак таких талантів виявилось більше. І це не може не радувати, бо означає, що місту є чим пишатися.

Щасливі володари однієї з найкращих меблевих компаній України вдячні за подарункові сертифікати, які вручив від імені Олега Борбелюка організатор шоу “Битви талантів” Максим Климюк. Готову продукцію вони зможуть забрати одразу після вихідних. Як зазначив Максим Климюк, ці подарнки є стимулом до подальших досягнень і перемог.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!