З 1 по 30 квітня на території Володимир-Волинського міста та району проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самооборони заряджених речовинами сльозоточивої та дратівливої дії (газових пістолетів. револьверів), та їх реєстрація у встановленому законом порядку.

 З питань добровільної здачі збро та її реєстрації звертатись за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Соборна, 6. Володимир-Волинський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області. 

Нагадуємо: ст. 263 “Незаконне поводження зі збоєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”  – носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вонепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, якщо вона довбровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!