Нещодавно  у Києві відбувся Міжнародний меблевий форум “КіFF”, на якому одну з найбільших експозицій  представило Володимир-Волинське підприємство “Гербор Холдинг”.

Ось уже упродовж  більше  15 років виробник меблів з Володимира-Волинського бере участь у форумі. Проте, як наголошує директор ТзОВ «Гербор-Холдинг» Олег Борбелюк, приємні враження й досі не покидають  колектив, який брав участь у цьому масштабному заході та демонстрував  в основному  новинки меблевої продукції, а саме модульні системи

-У цьому році участь у виставці взяло понад 300 учасників, проте, окрім виробників меблевої продукції,  брали участь виробники фурнітури, комплектуючих, декору, – ділиться спогадами начальник відділу ТзОВ «Гербор-Холдинг» Леся Асмолкова.- Варто виокремити те, що найбільшим виробником меблів на міжнародному форумі виступило саме наше підприємство. Тобто, практично рівних нам нікого не було.

Продукція підприємства є відомою далеко за межами України. Тому партнери, з якими співпрацює «Гербор-Холдинг», а це з України, Польщі, Литви, Румунії, Монголії, прибули на форум, аби вкотре помилуватися витворами володимирських меблевиків та заодно придбати продукцію.

-Усім учасникам дуже сподобалися наші виставкові зразки, -продовжує Леся Олександрівна. – Адже наше підприємство ніколи не зупиняється на досягнутому та намагається йти в ногу з часом. Більше того,  гарне співвідношення ціни та якості дають змогу придбати нашу продукцію практично усім, хто нею зацікавився. У перший же день форуму усі моделі, на які робилася ставка,  були практично розпродані.  До завершення  виставки наш павільйон був представлений тільки декількома модульними системами.

Форум приніс «Гербор-Холдингу» не лише гарних вражень, а й додав до переліку ще декілька партнерів.  Зокрема володимирською продукцією зацікавилися предствники із Бельгії, Франції, Великобританії, Румунії та Вірменії. З усіма ними відбувся обмін контактами, надіслані прайси та каталоги продукції. Нині вже розпочалися  перемовини про співпрацю із бельгійською компанією.

Йти в ногу з часом та ніколи не зупинятися на досягнутому.  Такий девіз взяв собі за основу директор Олег Борбелюк. А результатом злагодженої праці очолюваного ним колективу є всесвітнє визнання меблевої продукції, розширення мережі партнерів та окраса  кожного дому та адіміністративних будівель найсучаснішими та зручними меблевими  модулями відомомго володимирського бренду.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!