Хоча сніг ніяк не може зникнути з сірого асфальту, і морозне повітря все ще дихає в обличчя, весна таки вже вступила у свої права. Найперше вона змусила усіх прокинутись від зимової сплячки і поглянути у дзеркало. А вже кожен потім вирішує, що має зробити для того аби із задзеркалля на нього дивилась омріяна картинка. Хтось лопотить до спортзалу, хтось сідає на дієту, а хтось біжить до салону  наводити її Величність Красу.

У спектр послуг входить чимало процедур, які зроблять з жінок цукерочку, з чоловіків – справжнього мачо. Одна з них – шугарінг. Завдяки цій солодкій і безболісній процедурі кожен охочий може позбавитись небажаного волосяного покриву на тілі. Це стосується як прекрасної половини людства, так і сильної. Детальніше дізнавалась у майстра-початківця з шугарінгу, чарівної володимирчанки Анни Нікітіної. Дівчина здобуває педагогічну освіту в одному з вишів України. Навчаючись на заочній формі, вирішила спробувати себе в іншому амплуа. Зізнається,  сподобалось. Більше того, студентка  хоче пізнавати інші секрети краси і збирається з часом освоювати новий спектр послуг.

– Спочатку випробовувала процедуру на собі, потім почали з’являтись перші клієнти – рідні, знайомі, подруги. Таке заняття стало затягувати, – розповідає Аня. – Щоб робити все професійно, вирішила повчитися і закінчила курси. Зараз думаю над постійним місцем роботи, бо кількість клієнтів зростає. Поки надаю послуги на дому.

– Анна, почнімо з того, що таке шугарінг?

– Це спосіб епіляції, при якому зайві волосини видаляються за допомогою спеціальної цукрової пасти. Якщо заглибитись в історію її виникнення, то сміливо можна сказати, що такі процедури робили ще у Древньому Єгипті, а от до нас вони дійшли недавно.

– Яка відмінність між восковою депіляцією і шугарінгом?

– На відміну від воскової, шугарінг є менш болючим та травматичнішим, не викликає алергічних реакцій та не має побічних ефектів.  Цукрова паста наноситься на потрібну ділянку тіла проти росту волосся, видаляється у напрямку росту, що запобігає обламуванню волосся та подальшому його вростанню. Саме такий спосіб відрізняє цукрову епіляцію від воскової депіляції.  Варто зазначити,  шугарінг підходить для видалення всіх видів волосся і на всіх частинах тіла. Під час вилучення волосин цикл фолікула переривається. Регулярні депіляції призводять до його виснаження, при постійному використанні цукрової пасти волосся стає тонким, а на деяких ділянках ріст зовсім припиняється.

– Скільки часу тримається результат?

– Не менше як три тижні, оскільки волосина видаляється разом з цибулиною.

– Чи є протипоказання?

– Не рекомендується робити процедуру людям, котра страждають на цукровий діабет, мають папіломи або хворіють на епілепсію.

– Як підготуватись до цукрової епіляції?

– Бажано очистити шкіру за допомогою скрабу. Це дає можливість видалити загрубілі шматочки. Окрім того, при її сухості рекомендується нанести крем на ніч. Загалом, якихось особливих рекомендацій немає.

– Яка довжина волосин має бути?

– Бажано від 3-6 мм.

– Відомі дві техніки шугарінгу. Чим  різняться між собою?

– Ефективність цукрової епіляції залежить від правильного вибору її техніки. Найбільш популярними є мануальна і бандажна. Мануальна підходить для будь-яких ділянок тіла: обличчя, зона бікіні, під пахвами, видаляється ручним способом. При її використанні паста наноситься  пальцями на шкіру й відривається разом з волоссям. Варто зазначити, за ефективністю видалення волосин з-під пахв або з зони бікіні з шугарінгом ніщо не може порівнятися, оскільки перевершує всі інші способи епіляції.

Щодо бандажної техніки, паста для епіляції розігрівається та наноситься на шкіру за допомогою шпателя, затим поверх наклеюється тканинна стрічка і відривається від тіла. Цей спосіб ліпше підходить для видалення волосся з великої і менш чутливої частини тіла: рук, ніг (спини, грудей, живота у чоловіків).

– Як часто шугаринг застосовує сильна половина?

– Поки мені не доводилось робити епіляцію чоловікам, оскільки я не так давно почала займатись цією справою. Спілкуючись з колегами, чула, що у великих містах шугаринг користується популярністю серед них.

– Чи можна робити цукрову епіляцію у домашніх умовах?

-Так. Але на деяких ділянках тіла це не зручно. Тому краще звернутися до фахівця.

І хоча на вулиці ще прохолодно, але як не крути, йде до літа. А це – пора відпусток, які більшість з нас проводитиме біля водойм. Жінки вже задумуються над вибором купальників. І не важливо, який фасон хто обиратиме, це залежить від смаку та фігури кожною. Та про гладенькі ніжки і доглянуту зону бікіні мріє кожна. А з солодкою процедурою це зробити буде не складно. Головне аби бажання було.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!