Володимир-Волинською місцевою прокуратурою за оперативного супроводження Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито особу, яка надавала неправомірну вигоду працівнику одного з відділів місцевої прокуратури. Про це йдеться на сайті прес-служби Волинської області.
Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак – завдяки його принциповості правопорушницю було викрито і затримано в момент вчинення злочину. Зокрема, зловмисниця надавала 100 доларів США процесуальному прокурору за неініціювання питання про зміну раніше обраного їй запобіжного заходу із домашнього арешту на тримання під вартою.
Вирішується питання про повідомлення жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище).
Зауважимо, що санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!